Wróć do strony www.ttf.art.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilne oświetlenie
Autor Wiadomość
mientowy 
Zarząd TTF
Tomasz Sobczak

Wysłany: 2012-04-13, 19:17   

Z wynajmowaniem studia nie ma problemu ja mowie o sprawie zleceniodawcy często komuś się wydaje jak to ładnie Hubert nazwał nie waży to nie kosztuje.

maniac5
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-13, 20:05   

założenie jest takie że teraz co drugi dzieciak po komunii ma "luszczanke"
z góry zakładają że "kliknięcie" trwające ułamek sekundy nie może kosztować wiele^^

kodar 
Zarząd TTF

Wysłany: 2012-04-13, 23:47   

maniac5 napisał/a:
na dzień dzisiejszy potrzebuje się uczyć, nawet jeśli w życiu nie zarobię na tym grosza to przynajmniej będę nieźle się bawił.

Jak miło spotkać człowieka, który najpierw chce się uczyć, a później zarabiać - w czasach, gdy każdy posiadacz aparatu chce tylko zarabiać...

Szacun :)

maniac5
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-14, 00:01   

Cytat:
Jak miło spotkać człowieka, który najpierw chce się uczyć, a później zarabiać - w czasach, gdy każdy posiadacz aparatu chce tylko zarabiać...

heh dzięki^^
nie napisałem że chcę na tym zarabiać... chociaż gdyby się udało ;-) wtedy życiu bym nie musiał pracować... po prostu robiłbym to co lubię^^

MisieqMP 

Wysłany: 2012-04-14, 09:54   

maniac5 napisał/a:
Cytat:

heh dzięki^^
nie napisałem że chcę na tym zarabiać... chociaż gdyby się udało ;-) wtedy życiu bym nie musiał pracować... po prostu robiłbym to co lubię^^

W końcu przestał byś to lubić. Jak jest możliwość zarabiania wykorzystując swoje hobby, to trzeba to potraktować jako dodatkowy zarobek a nie główny.

adriank123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 13:35   

MisieqMP napisał/a:

W końcu przestał byś to lubić. Jak jest możliwość zarabiania wykorzystując swoje hobby, to trzeba to potraktować jako dodatkowy zarobek a nie główny.

Czasem lepiej, żeby nasza pasja pozostawała taką, na którą nawet momentami braknie czasu. Kiedy chcemy zarabiać pasją na chleb może nam z czasem zabraknąć tej całej fascynacji...

Odpowiedz do tematu